Rühmatreeningute info

UJUMISE ALGÕPETUS LASTELE
Laste ujumise algõpetuse tunnid toimuvad kursustena kolm korda aastas  - alates augustist, novembrist ja märtsist. Tunnid toimuvad kaks korda nädalas õhtustel aegadel. Kursuste kestvus on 24 korda.


Kursusele registreerimise kohatasu on 36 eurot lapse kohta ning seda saab tasuda ainult kodulehekülje vahendusel. Registreerimise tasu ei kuulu tagastamisele. Lisandub tunni maksumus, a´ 5 eurot tund, mis tuleb tasuda enne igat tundi kohapeal sularahas või pangakaardiga. 

Kursusetasult tulumaksu ei tagastata!

Palume lapsega fuajees kohal olla vähemalt 10 min enne tunni algust! Hilinejaid tundi ei lubata!

Vastavalt vanusele on tähtsamateks eesmärkideks kursuse raames eelkõige:

veekartuse ületamine;

veepeal püsimine ilma abivahendita;

vette välja hingamise sooritamise õppimine;

krooli jalgade töö omandamine selili ja rinnuli asendis;

vettehüpete harjutamine erineva sügavusega vette.

Kursuste käigus tutvutakse maja reeglitega, õpitakse rühmareegleid, kujundatakse hügieeniharjumusi ning arendatakse erinevaid oskuseid vees.

Ujumistreener kogub lapsed kokku enne igat tundi fuajees (esimesel tunnil kokkulepitud kogunemispaigas) ning siis minnakse ühiselt riietusruumi (ilma lapsevanemateta), kus treener on väiksematele lastele riietumisel abiks. Kindlasti tuleb ka iseseisvalt riietumist harjutada. Pikad juuksed peavad olema pandud patsi. Lapsel peavad olema kaasas ujumisriided ning käterätik.

Pärast tundi saadab treener lapsed taas kokkulepitud kogunemispaika. Lapsevanemal palume olla kogunemispaigas vähemalt 5 minutit enne tunni lõppu. Korduval lapsevanema hilinemisel on Aura Keskusel õigus teenuse pakkumisest loobuda, broneeringutasu seejuures ei tagastata. Tund algab laste kokku kogumisest treeneri poolt enne tundi ning lõppeb treeneri poolt laste kogunemispunkti saatmisega pärast tundi. Treener ega Aura Keskus ei vastuta laste eest enne ega pärast treeningut.

Aura Keskus ei vastuta lapse tervisliku seisundi eest ning laps osaleb ujumiskursustel lapsevanema(te) vastutusel. Lapse terviseseisundist tulenevatest eritingimustest palume informeerida treenerit.

Õppetunnid toimuvad „Limpa“ basseinis. Vanemate kohalviibimine ei ole lubatud põhjusel, et lapsed ei saa keskenduda õppetunnile. Soovitatav ei ole ka „Limpa“ basseini akna taga vaatlemine ja lehvitamine. Ujula rõdule ei saa  lapsevanemaid lubada põhjusel, et rõdul on laste riietumisruum.

Kursuse lõpetajaid premeeritakse Aura tunnistuse ja meenega. Tublimatel lastel on võimalus soovi korral liituda kursuse lõppedes treeningrühmaga ujumisklubides.

Registreerimisjuhend:

1. Valige ujumise algõpetuse registreerimisel õige sünniaasta vasakpoolsest menüüst. Kursustele registreerime lapsi kelle vanuseks on vähemalt 5 aastat!

2. Täitke etteantud väljad korrektselt ning vali kõige sobivam treeninaeg.

3. Tasuge registreerimistasu ning teie broneering on kinnitatud.

4. Enne treeningute algust saadetakse meeldetuletav infokiri.


Korduma kippuvad küsimused:

K: Kas lapsevanem peab osalema samuti treeningutel?

V: Lapsevanema kohalolek ei ole oluline ning lasterühma eest vastutab treener

 

K: Mida esimesse trenni kaasa võtta?

V: Esimesele treeningule tuleks kindlasti kaasa võtta ujumisriided, pesemisvahendid (sh käterätik) ning soovi/võimaluse korral ujumisprillid ja -müts.


K: Mis juhtub kui ma ei saa registreerida/ülekannet teha?

V: Kontakteeruge meiega e-kirja teel info@aurakeskus.ee
 

K: Mis saab siis kui registreerisin lapse valesse rühma?

V: Kontakteeruge meiega e-kirja teel info@aurakeskus.ee.

 

K: Kui kaua treeningud kestavad?

V: Ühe trenni aeg on koos riietamise ja pesemisega ca 60 minutit.

Internet Explorer 8 veebilehitsejaga võib registreerimisel tekkida tõrkeid. Probleemide korral kasutage palun mõnda teist veebilehitsejat. 

 

UJUMISE ALGÕPETUS TÄISKASVANUTELE

 

Kursus koosneb 18st treeningtunnist. Treeningud toimuvad esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti algusega kell 19.00/algajad ja 20.00/edasijõudnud (selleks ajaks palume olla suure basseini ääres). Tunni kestus 60 minutit.

Kursusel õpitakse:

  • veega kohanemist ja vette hingamist
  • veepinnal püsimist ja vees liuglemist
  • ujumistehnikat

Kursuse maksumus on paketipõhine (vt hinnakirja), millest üks osa (27 eurot) tuleb tasuda veebis registreerimise hetkel pangalingiga ja ülejäänud (117 eurot) esimesse tundi tulles Aura Keskuse kassasse. Puudutud tundide võrra kursus ei pikene ning raha ei tagastata. Küsimuste korral võtke ühendust Aura Keskuse infotelefonil 730 0280 või kirjutage meile info@aurakeskus.ee

Registreerimine SIIN.

Kursus alustab, kui grupis on 10 inimest. Kursuse alguse kohta saadetakse info kontaktmeilile.
Oodatud on igas vanuses õppijad!