Uudised

Uudised

Selle hooaja viimased vesivõimlemise treeningud!

Sel nädalal on veel viimane võimalus osa võtta vesivõimlemise treeningutest. Viimased tunnid toimuvad reedel, 16.juunil.
Alates 29.maist kuni 16.juunini kehtib vesivõimlemise treeningutes suvine tunniplaan. Treeningtunnid toimuvad nii varahommikul, lõunasel ajal kui õhtul. Leia omale sobiv aeg ja treeningstiil ning tule sportima! Tunniplaani leiad SIIT.
Uuesti alustame vesivõimlemise treeningutega 7.augustist. Ilusat suve!

 

Võistluste teade!

Pühapäeval, 4.juunil kella 11.00-14.00 toimub Aura Keskuses laste ujumisvõistluse Räimeralli finaal. 

Soojendusujumised algavad kell 10.00. Ujula pääsmete müüki alustame pärast võistluste lõppu ehk orienteeruvalt kell 14.00. 
Veepark ja terviseklubi on avatud. Võistluste ja soojendusujumiste ajal saavad terviseklubi ja veepargi külastajad kasutada basseini madalamat ja radadeta osa. Pealtvaatajatele on avatud tribüün. 
Võistlust korraldab Tartu Ujumisklubi. 
 

36. Tartu Rattaralli

Aura Keskus kutsub kõiki lapsi laupäeval, 27.mail Turu tänava alguses toimuvatele lastesõitudele ja pärast sõite veekeskusesse lustima. 
Medali ettenäitamisel saab tubli rattarallist osavõtja ujula, veepargi või terviseklubi pileti 20% soodsamalt. Alla 5-aastaste laste puhul laieneb soodustus täiskasvanud saatjale. Soodustus ei kehti treeningtundidele. Soodustust saab kasutada 4.juunini.
Rohkem infot lastesõitude kohta Klubi Tartu Maraton kodulehelt: 
https://www.tartumaraton.ee/et/yritused/rattaralli/36/lasteyritused/

 

 

Liikluskorralduse muudatus seoses Tartu Rattaralliga

26.-28.05.2017 toimub 36. Tartu Rattaralli. Sel ajal on parkimiskorraldus Aura Keskuse ees ja ümberkaudsetel tänavatel muudetud.

Võistluskeskuse kasutuses on kõik Aura veekeskuse poolsed parklad ja Aura ning Zeppelini Kaubanduskeskuse vahel olev keskmine parkimisrida. Võistluste ajal on Turu tänav osaliselt suletud.
Täpsema info parkimiskorralduse kohta leiate kõrvalolevalt jooniselt: 

Rohkem infot Klubi Tartu Maraton kodulehelt: 
https://www.tartumaraton.ee/et/yritused/rattaralli/36/

Tartu Tähed finaaletapp

Pühapäeval, 21. mail toimub Aura Keskuse ujulas kella 12.00-15.30 laste ujumisvõistluse Tartu Tähed finaaletapp. Soojendusujumised algavad kell 11.00. Seoses võistlustega ei toimu ujula pääsmete müüki maja avamisest kuni võistluste lõpuni. Ujula piletite müüki alustame peale võistluste lõppu orienteeruvalt kell 15.30.

Veepark ja terviseklubi on avatud. Võistluste ajal saavad veepargi ja terviseklubi külastajad kasutada basseini madalamat ja radadeta osa.

Pealtvaatajatele on avatud tribüün. Tribüünile pääseb tasuta!

 

Tule Sauna Yogasse!

Avaldame mõned Sauna Yoga tundides osalejate kommentaarid:

"Sattusin Sauna Yogasse juhuslikult, otsides tegevust ajaks, kui laps oli trennis. Nüüdseks võib öelda, et olen sellest isegi natuke sõltuvuses. Sauna Yoga on koht, kus on võimalik ennast kõigest ümbritsevast välja lülitada, võtta hetk ainult endale ning lõõgastuda. Peale trenni tunnen ennast oluliselt rahulikumana ning rõõmsamana".

"Mina käin saunajooga tunnis, sest see on hästi meeldiv viis tööpäeva lõpetada: kohtuda korraks hea sõbraga, kellega koos me tunnis käime, ja virgutada väsinud meelt mõne kehalise harjutusega".

Tule Sinagi proovima! Registreeri ennast siin - http://www.aurakeskus.ee/teenused/broneerimine/saunayoga/

FINIS CUP

13.-14.mail toimub Aura Keskuses rahvusvaheline ujumisvõistlus Finis Cup. 
Võistluste tõttu on terve ujula tavakülastajatele suletud:
laupäeval, 13.mail kella 9.00 - 20.00
pühapäeval, 14.mail kella 9.00 - 15.00

Veepark ja terviseklubi on avatud, kuid võistluste ja soojendusujumist ajal basseini kasutada ei saa.
Kehtib tavahinnakiri.

Rohkem infot võistluste kohta Tartu Ujumisklubi kodulehelt: http://tuk.ee/competitions/finis-cup/

Emadepäeva nädal Auras!

Emadepäeva nädalal, 8.-14.maini kõikidele emadele ja vanaemadele koos laste või lastelastega tulles terviseklubi pilet 50% soodsam.
Soodustus kehtib vaid emadele ja vanaemadele. 

* Tore kingitus emale - Aura Keskuse kinkekaart! Müügil nii veebis kui kohapeal.