Uudised

Uudised

Isadepäevanädal 7.-13.november

7.-13.novembrini kõikidele isadele ja vanaisadele koos laste või lastelastega tulles Aura Keskuse terviseklubi pääse 50% soodsam.

Teade!

Aura Keskus on reedel, 7.oktoobril avatud kuni kella 20.00ni. Piletite müük lõppeb kell 19.00.

Teade!

Reedel, 30.septembril sulgeme kell 21.00. 

Seoses kogu maja broneeringuga on Aura Keskus külastajatele suletud alates kell 21.00. Piletite müük lõppeb kell 20.00.

Aura Keskus saab 15!

Aura Keskus ootab kõiki oma sõpru sünnipäevanädalal külastama Aura Veekeskust. Sünnipäevanädalal 26.september- 02.oktoober on veepargi ja terviseklubi pääsmed 15% soodsamad!

Sünnipäeval, 1. oktoobril kell 12.00 pakume torti. 15 külastajat saavad kingituse.

Vesiaeroobika treeningud

Alates 12.septembrist täieneb Aura Keskuse tunniplaan uute ja olemasolevate treeningutega. Taas alustab beebide- ja väikelaste ujutamine. Uutest treeningutest on tunniplaanis Vesijooks, Aqua Zumba, Aqua Boxing, Aqua Latiino treeningud. Lisaks uutele treeningutele on ka uued treenerid. 

Treeningutes saavad osaleda kõik soovijad, eelregistreerimine ei ole vajalik. Leia endale meelepärane treening ning tule kohale (eelregistreerimine on vajalik Sauna Yoga treeningusse).

Kohtumiseni Auras!

 

 

Beebide ujutamine

8.septembril kell 10.15 toimub beebide ujutamise tund, treener Karoliina Pertel. Treeningus osalemiseks ei ole vajalik eelnavalt registreerida.

Sayna Yoga

8. septembril kell 17.30 toimub hooaja esimene Sauna Yoga tund. Treener Talis Preiman. Kohtade arv treeningus on piiratud, vajalik eelev registreerimine.