Uudised

Uudised

Aura Open Cup 2013

30. november – 01. detsember toimub Auras rahvusvaheline ujumisvõistlus Aura Open Cup 2013. Võistluse tõttu on tavakülastajatele suletud ujumisrajad 0-8.

Kingi endale üks lõõgastav päev

Külastades samal päeva Aura Keskust või Dorpat SPA-d, saad teises asutuses pääsme 20% soodsamalt. 
Aura Keskuse sama päeva pileti esitamisel on kõik Dorpat SPA teenused 20% odavamad ning vastupidi. Dorpat SPA kassatšeki esitamisel on Aura veepargi ja terviseklubi pääse 20% soodsam

Pea oma firma jõulupidu Auras!

Kui soovid tähistada oma isiklikku tähtsündmust või firmapidu täesti erilisel viisil, siis tee seda öises Aura Keskuses.

Terviseklubi avatud!

Pärast suvist uuenduskuuri on külastajatele taas avatud terviseklubi uksed. Uude ossa lisandus sanaarium, köetav lamamistool ja kneipi jalabassein ning joogi- ja dušiautomaadid. 

Vesiaeroobika treeningud

Alates esmaspäevast, 9. septembrist muutus treeningute tunniplaan tunduvalt tihedamaks. Tunde leidub igale maitsele ja eale. 

Vesiaeroobika tutvustuspäev

Pühapäeval, 8. septembril toimub Aura Keskuses treeninghooaja algust tähistav vesiaeroobika tutvustuspäev. 
Päev algab kell 11.00 beebide ujutamise tunniga, millele järgnevad erinevad vesiaeroobika näidistunnid. Päev lõpeb orienteeruvalt kell 13.30 auhindade loosimisega.

Hawaii pidu! (06.09.2013)

TÜ üliõpilasesindus soovitab: Hawaii pidu!

Pidu toimub 6. septembril kell 21.00 - 01.00 Aura veekeskuses. 
Piletid eelmüügist TÜ üliõpilasesinduses 5 €, kohapealt 6 €.

Ujula ja veepark on avatud (15.08.2013)

1. augustil avasime puhta veega täidetud basseinid ja värskelt remonditud duši- ja saunaruumid. Alates 15. augustist on avatud veepark. Uuenenud terviseklubi loodame lahti teha septembri alguses.