Ühispakett

Uus! Meelelahutuslik pakett grupikülastuseks Tartus!

Tule ja veeda klassiga mõnusalt aega Apollo Kino Eedenis ja Aura Keskuse veepargis ning söö kõht korralikult täis Aura Kohvikus.

Pakett kehtib E-R sissepääsuga veekeskusesse hiljemalt 14:50. (v.a. koolivaheajad ja riigipühad). 

Apollo Kino Eeden on kolme saaliga kino Eedeni Keskuses Tartus. Filmisõpradele pakume Euroopa kinotehnika absoluutset tipptaset mugavates nahktoolides.

Aura Keskuse veepark – mõnus koht sportlikuks ja lõbusaks ajaveetmiseks nii suurtele kui väikestele. Veepargis on liutorud ja hulgaliselt muid atraktsioone.

Aura kohvik ootab külalisi seitse päeva nädalas.  Võimalik tellida catering teenust.

 

Pakett hinnaga 16 € külastaja kohta sisaldab:

1.       Apollo Kino Eedeni kinokülastust vabalt valitud 2D filmile. Hetkel kavas olevate filmidega saab tutvuda siin https://www.apollokino.ee/home/?TheatreArea=1014  ja tulevaste filmidega siin https://www.apollokino.ee/soon . NB! Õpetajal on kohustus jälgida filmiga seotud vanusepiirangut.  Varajasem seansi algusaeg 10.15.

2.       Aura Keskuse veepargi külastust – Veepargis pakuvad põnevust liutorud, liumäed, veekardinad ja nende taga asuvad koopad, vastuvoolu ujumise võimalus ja mullivannid. Väiksematele külastajatele on toredate atraktsioonidega beebibassein. Hiliseim veepargi külastuse algusaeg on 14.50. Veepargi külastuse kestus on 3 tundi.

3.       Maitsvat sööki Aura kohvikus* – valikus on friikartulid viinerite või kananagitsatega ja morss.

 

*Paketti on võimalik tellida ka ilma toidlustuseta. Hind külastaja kohta siis 11 €.

Grupisoodustus – Iga 15 õpilase kohta üks saatja tasuta.

 

Tänutäheks hea töö eest saab õpetaja Apollo Kino kinkepileti, mis saabub elektrooniliselt peale kinokülastust ja Aura Keskuse terviseklubi pääsme, mis antakse üle veepargi külastuspäeval.

Näidiskülastus:

Soovitame päeva alustada kinokülastusega, varajasem algusajaga kell 10.15, hilisem algusaeg 12.30, et jõuaks õigeks ajaks veekeskusesse (film kestab keskmiselt kuni 2 tundi). Peale kinokülastust Aura Keskuse veepargi külastus (kuni 3 tundi). Lõpetuseks maitsev kõhutäis Aura Kohvikus.

Apollo Kino kodukorraga saab tutvuda siin https://www.apollokino.ee/info/kodukord ja Aura Keskuse majakorraga siin https://www.aurakeskus.ee/veepark/majakord/

Soovitame grupikülastuse registreerida hiljemalt 7 päeva varem täites allpool olev ankeet. Tasuda tuleb ettemaksuna saadetaval arvel märgitud kuupäevaks kuid mitte hiljem kui planeeritavale külastusele eelneval tööpäeval kella 16.30ks.


Transport

Soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida transport firmast Hansareisid. 

Transport sisaldab liikumist kooli juurest Apollo Eedeni kinno, sealt Aura veekeskusesse ja lõpuks veekeskusest kooli juurde tagas. Täpsem info ja hinnakiri SIIN.

Ühispaketi ankeet

Vali külastuskuupäev*Soovitame grupikülastuse registreerida hiljemalt 7 päeva enne soovitud külastust. Lühema etteteatamisaja korral võta meiega otse ühendust, et veenduda külastuse võimalikkuses siin.
Vali pakett*0.00Kui valid ilma toitlustuseta paketi, siis säilib võimalus tellida meelepärane kõhutäide Aura Kohviku menüüst.
Märgi kinno jõudmise aeg*Varajaseim seansi algusaeg 10.15. hiliseim algusaeg 12.30, et jõuda Aurasse enne 14.50-t. film kestab keskmiselt kuni 2 tundi.
Hiliseim Aura veepargi külastuse algusaeg on 14.50, veepargi külastuse kestus on 3 tundi.
Vali soovitud film Apollo kinokavast
Hetkel kavas olevad filmid leiad siit.
Tulevased filmid leiad siit.
Soovime vaadata filmi*NB! Õpetajal on kohustus jälgida filmiga seotud vanusepiirangut.  
Märgi grupi suurus *NB! arvesta grupi suurus kokku koos täiskasvanud saatjatega
Sh täiskasvanud saatjate arv*Iga 15 õpilase kohta üks saatja tasuta. 
Vali toitlustus*0.00Aura kohviku pakutava menüü väljaspool paketti ja kontaktid leiad siit
Aura veekeskuse külastuse jaoks täida M/N arvud, kuna rõivistud on eraldi
Täida N arv*
Täida M arv*
NB! M+N arv peab võrduma grupi suurusega
Tellija nimi*
Tellija kontaktmeil*
Tellija kontakttelefon*
Tasuda tuleb ettemaksuna ning saadetaval arvel märgitud kuupäevaks kuid mitte hiljem kui planeeritavale külastusele eelneval tööpäeval kella 16.30-ks. Tähtajaks mittetasumisel kaotab broneering kehtivuse.

Apollo Kino kodukorraga saab tutvuda siin.
Aura Keskuse majakorraga siin.
Hind kokku: