Ujumise algõpetus

UJUMISE ALGÕPETUS LASTELE

Avame uue registreerimise veebruaris. Seda juhul, kui pragused rühmad saavad jätkata katkestamata ja lisapiiranguid ei seata.

Laste ujumise algõpetuse tunnid toimuvad kursustena kolm korda aastas  - augustis, novembris ja märtsis. Tunnid toimuvad kaks korda nädalas õhtustel aegadel. Kursustele saab registreeruda kodulehe vahendusel, valides menüüribalt "Teenused" ning alamlehelt "Broneeringud".

Kursusele registreerimise kohatasu on 36 eurot lapse kohta ja see ei kuulu tagastamisele. Kodulehe vahendusel registreerudes tuleb kohatasu tasuda pangalingi vahendusel koheselt. Hiljem lisandub tunni maksumus, a´ 6.50 eurot tund, mis tuleb tasuda enne igat tundi kohapeal Aura Keskuse kassasse kas sularahas või pangakaardi vahendusel. 

Kursusel osaleja õpib ujumise algtõdesid:  vette - välja hingamine, veepinnal püsimine ja  libisemine. Samm-sammult omandatakse ujumisstiilid: krool, selili ujumine ning sukeldumine. 

Esimesed tunnid toimuvad laste basseinis, madalas osas ning õpe algab veega kohanemise ja esimeste harjutuste sooritamisega, kursuste teisel poolel püütakse eelnevalt õpitud oskusi kinnistada ka suures basseinis. Lapsed omandavad ujumisoskuse tavaliselt kiiresti ning on kursuse lõppedes reeglina võimelised ujudes läbima 25 m (kas abivahendiga või ilma). Lapseeas omandatud esmane ujumisoskus loob kõik eeldused sportliku ujumisega tegelemiseks ka tipptasemel. Lisaks sellele on ujumine kasulik laste tervisele ja hilisemas elus väga vajalik oskus, mida iga inimene peaks valdama. Pärast 24 -tunnist ujumiskursust on võimalus liituda treeninggruppidega.

Teenuse kvaliteetseks osutamiseks, vajaliku info edastamiseks ja lapse turvalisuse tagamiseks vajame lapse nime, lapsevanema(te) nime(sid) ja kontaktandmeid. Juhul, kui treeningute vältel toob last treeningule või viib treeningult keegi peale lapsevanema, palume lapse turvalisuse kaalutlusel edastada volitatud isikute kontaktid.

Laste ujumise algõpetuse teenuse osutamise käigus OÜ’le Tartu Veekeskus teatavaks saanud andmeid säilitame kas kuni nädal aega peale kursuse lõppemist või kuni on vajalik OÜ Tartu Veekeskus õiguste kaitsmiseks või kuni on õigusaktides nõutud. OÜ Tartu Veekeskus isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetega saate tutvuda SIIN.

RÜHMADESSE REGISTREERUMINE SIIN.

NB! Igale osalejale kingitakse meene.   

UJUMISE ALGÕPETUS TÄISKASVANUTELE

Kursus koosneb 18st treeningtunnist. Treeningud toimuvad esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti algusega kell 19.00  (selleks ajaks palume olla suure basseini ääres). Tunni kestus 60 minutit.

Kursusel õpitakse:

  • veega kohanemist ja vette hingamist
  • veepinnal püsimist ja vees liuglemist
  • ujumistehnikat

Kursuse maksumus on paketipõhine (vt hinnakirja), millest üks osa (18 eurot) tuleb tasuda veebis registreerimise hetkel pangalingiga ja ülejäänud (117 eurot) esimesse tundi tulles Aura Keskuse kassasse. Puudutud tundide võrra kursus ei pikene ning raha ei tagastata. Samuti ei tagastata registreerimise (18 eurot) tasu.
Küsimuste korral võtke ühendust Aura Keskuse infotelefonil 730 0280 või kirjutage meile info@aurakeskus.ee

Registreerimine SIIN. 
 

Kursus alustab, kui grupis on 10 inimest. Kursuse alguse kohta saadetakse info kontaktmeilile.
Oodatud on igas vanuses õppijad!

OÜ Tartu Veekeskus isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetega saate tutvuda SIIN.