Grupibroneeringud

Grupibroneeringud

Suuremate gruppide puhul on soovitatav külastusaeg eelnevalt ette broneerida. Sellisel juhul garanteerib Aura Keskus vabade kappide olemasolu vastavalt broneeritud kohtade arvule.

Broneeringuid võtame vastu alates 15 inimesest. Broneeritud grupi külastusaeg kestab 3 tundi (koos sisenemise ja väljumisega). Lastegruppide puhul pääseb iga 15 lapse kohta 1 saatja sisse tasuta. Bussidele külastuse ajaks parkimine tasuta. Broneerida saab telefoni ja e-posti teel: info@aurakeskus.ee

Broneeringu vormistamise ja kasutamise kord:

  • Broneering on soovitav vormistada orienteeruvalt üks kuu enne külastuse toimumise aega.

  • Selleks, et vältida hilisemaid arusaamatusi on oluline tutvuda broneeringut vormistades Aura Keskuse teenuste ja majakorraga.

  • Külastuse eest on võimalik tasuda sularahas, pangakaardiga, ettemaksu arvega või garantiikirja alusel pärast külastuse toimumist esitatud arvega. Ettemaksu arve puhul tuleb arvestada piisava ajalise varuga, et raha laekuks Aura Keskuse arveldusarvele hiljemalt külastuspäevale eelneval tööpäeval. Garantiikiri on vajalik esitada hiljemalt üks tööpäev enne külastuse toimumist.

  • Broneeringut vormistades on äärmiselt oluline teada täpset külastajate arvu. Selleks, et vältida naiste või meeste riideruumides n-ö ülebroneerimist, soovime vähemalt kolm päeva enne külastuse päeva teada, milline on grupi sooline jaotuvus (kui palju on grupis arvuliselt naisi ja mehi (või tüdrukuid-poisse).

  • Kui juhtub, et ettemaksu teostanud grupis on broneeritust vähem külastajaid, siis tagasimakset ei tehta. Alles jäänud summa eest on võimalik 3 kuu jooksul teha järelkülastus. Sarnaselt esmabroneeringule tuleb ka järelkülastuse osas eelnevalt broneering vormistada. Nimetatud 3 kuulisest tähtajast hilisemaid pretensioone ja külastussoove ei arvestata.

  • Grupi broneeringute puhul ei kehti püsikliendikaart ega perepilet.