MUUD SOODUSTUSED

* Aura Keskuse ja Teaduskeskuse Ahhaa sama päeva soodustus
Külastades samal päeval nii Aurat kui Ahhaad, on võimalik teises asutuses saada pääse 20% soodsamalt. Ahhaa pileti esitamisel Aura veepargi või terviseklubi pääse 20% odavam ja vastupidi (soodustus ei laiene Ahhaa planetaariumi piletitele). Teaduskeskuse Ahhaa hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Jääaja Keskuse 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aurat kui Jääaja Keskust, on võimalik pileti esitamisel saada teises asutuses pääse 20% soodsamalt. Näiteks külastades esmaspäeval veeparki ja hoides pileti alles, on võimalik nädala jooksul Jääaja Keskust külastades saada sealne pilet 20% soodsamalt. Jääaja Keskuse hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Eesti Rahva Muuseumi 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aurat kui ERM-i on pileti esitamisel teise asutuses pääse 20% soodsam. ERM-i pileti esitamisel Aura Keskuse veepargi või terviseklubi pilet 20% soodsam.  ERM-i hinnakiri. 

NB! Soodusus kehtib vastavalt pääsmel märgitud isikute arvule. Näiteks kui Aura pääsmel on märgitud kolm külastajat, siis saab teises asutuses soodustuse mitte rohkem kui kolm külastajat.

* Maratonist osavõtja 7-päeva soodustus
Klubi Tartu Maratoni poolt korraldatud põhivõistluste lõpetajatele ja lasteüritustest osavõtjatele medali ettenäitamisel Aura ujula, veepargi ja terviseklubi pääsmed 20% soodsamad. Soodustus kehtib võistlusele järgneva nädala ja seda saab kasutada nädala jooksul mitu korda.