Muud soodustused

Muud soodustused

* Aura Keskuse ja Teaduskeskuse Ahhaa 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Ahhaa Teaduskeskust, on võimalik teises asutuses saada pääse 20% soodsamalt. Ahhaa pileti esitamisel Aura veepargi või saunakeskuse pääse 20% odavam ja vastupidi (soodustus ei laiene Ahhaa planetaariumi piletitele). Teaduskeskuse Ahhaa hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Jääaja Keskuse 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Jääaja Keskust, on võimalik pileti esitamisel saada teises asutuses pääse 20% soodsamalt. Näiteks külastades esmaspäeval veeparki ja hoides pileti alles, on võimalik nädala jooksul Jääaja Keskust külastades saada sealne pilet 20% soodsamalt. Jääaja Keskuse hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Tagurpidi Maja 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Tagurpidi Maja, on pileti esitamisel võimalik saada teises asutuses pääse 10% soodsamalt. Tagurpidi Maja hinnakiri.

NB! Soodusus kehtib vastavalt pääsmel märgitud isikute arvule. Näiteks kui Aura pääsmel on märgitud kolm külastajat, siis saab teises asutuses soodustuse mitte rohkem kui kolm külastajat.

* Maratonist osavõtja 7-päeva soodustus
Klubi Tartu Maratoni poolt korraldatud põhivõistluste lõpetajatele ja lasteüritustest osavõtjatele medali ettenäitamisel Aura ujula, veepargi ja saunakeskuse pääsmed 20% soodsamad. Soodustus kehtib võistlusele järgneva nädala ja seda saab kasutada nädala jooksul mitu korda.